Türk Kültürüne Hizmet Vakfı’ndan Kamuoyuna Duyurulur

Tkhv.org.tr » Genel » Türk Kültürüne Hizmet Vakfı’ndan Kamuoyuna Duyurulur
Türk Kültürüne Hizmet Vakfı’ndan Kamuoyuna Duyurulur

15.07.2016 tarihinde Ülkemize, Demokrasimize, tüm milletimize karşı tarihin en menfur saldırılarından biri gerçekleşmiştir. Milli birlik ve beraberliğe karşı düzenlenen bu alçak kalkışma başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, Bakanlarımız, Siyasi Parti Liderlerimiz, Milletvekillerimiz, vatanına canını siper etmiş güvenlik güçlerimiz, vatansever askerimiz ve yüce milletimizin vakur, kararlı tutumu ile bozguna uğramıştır.

Türk Kültürüne Hizmet Vakfı olarak bu alçak eylemi kınıyor, destek olan vatan hainlerinin en kısa zamanda hak ettikleri cezaya mahkum olacaklarına inanıyoruz. 15 Temmuz 2016’da yaşanan Fetö Terör Örgütünün bu kirli eylemi, devletimizin her bir köşesine sızmış karanlık güçleri açığa çıkarmıştır.

Türk Kültürüne Hizmet Vakfı olarak tüm bu karanlık güçlerden kurtulmak adına yapılan girişimleri destekliyoruz.

15 Temmuz kalkışması halkımızın böyle hain saldırılar karşısında kenetlenerek demokrasiye nasıl sahip çıkılacağını tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. Vatanımızın üzerinde oynanmak istenen bu oyunları bir daha yaşanmaması inancıyla yapılan tüm girişimlerde gerekli tüm hassasiyetin gösterileceğine inanıyoruz.

Demokrasimizi, vatanımızı ve milletimizi korumak için büyük bir cesaretle kendini siper eden aziz milletimize, vatansever askerlerimize ve kahraman güvenlik güçlerimize en derin şükranlarımızı sunuyoruz. Tüm demokrasi şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Saygılarımızla,

Türk Kültürüne Hizmet Vakfı

Mütevelli Heyeti

📆 22 Ekim 2016 Cumartesi 18:00   ·   ⎙ Yazdır